Svet-Stranek.cz
Petia's Style

Hlavní partneři proměn:Osobní stránka stylistky, vizážistky a typoložky Petii.

Hlavní partneři proměn

Na našich proměnách spolupracují:
 
...::: Mango :::... Na Příkopě 6, 110 00 Praha 1.
http://www.mango.com 
Na světě je více než 1 000 obchodů značky Mango v 89 zemích na pěti kontinentech. Nejvíce rozšířená je značka v Itálii, Číně a Austrálii. Loni se otevřely pobočky například v Miami nebo San Franciscu v USA..
...::: Baťa :::... Václavské nám 4, 110 00 Praha 1. 
http:///www.bata.cz
V roce 1894 Tomáš Baťa společně se svými dvěma sourozenci zahájil obuvnické podnikání ve firmě jménem A. Baťa. V roce 1908 se stává jediným majitelem Tomáš Baťa. V roce 1931 je změněna právnická forma na akciovou společnost. Baťa vlastnil všechny akcie. Baťa budoval nejen továrnu, ale i zázemí pro zaměstnance. Vybudoval tehdy luxusní Baťovy domky a internáty, což bylo spolu spolu s vysokými platy hlavní příčinou přílivu pracovních sil a expanze Zlína.
 
...::: C&A :::... Václavské náměstí 33, 110 00 Praha 1
http://www.c-a-a.cz/

Móda pro mladé a starší. Móda, která má pro každou příležitost a pro každý typ právě to vhodné. Tím se C&A stará o příjemnější život milionů zákaznic a zákazníků. C&A  nabízí svým zákazním v Evropě kvalitní oděvy za přístupné ceny již déle než 100 let.

 
...::: Stanislav Bartoška :::...
Profesionální fotograf, který zdokumentuje celou Vaši proměnu. Více informací na jeho internetových stránkách.
 
...::: Image Studio :::...
Náprstkova 7, 110 00 Praha 1
Kompletní studio, kde celá proměna probíhá. Najdete zde vše od kosmetiky, manikúry, pedikúry, přes kadeřnický salon, depilace, masáže, po bělení zubů a laserové ošetření. Novinkou salonu je cvičební přístroj Vibration plate.